WÓZKI BENDI / ZABRZE

Szukając dobrego sposobu na podniesienie wydajności rozładunku, załadunku oraz transportu towarów na ograniczonej powierzchni, dobrze jest zwrócić uwagę na wózki Bendi. Zabrze jest jednym z miast, którego przedsiębiorcy mogą nabyć te maszyny. Wózki cechują się wysoką jakością wykonania, są funkcjonalne, a ich gabaryty sprawiają, że mogą być używane w bardzo ciasnych korytarzach.

Dlaczego warto zdecydować się na wózki Bendi?

Wózki Bendi są maszynami, które warto mieć w przestrzeni magazynowej. Często zdarza się, że przedsiębiorcy, szukając najlepszego rozwiązania, inwestują duże pieniądze w rozbudowę infrastruktury. Montują szyny oraz wylewają idealnie gładką posadzkę w większości strategicznych miejsc załadunkowo-rozładunkowych w firmie. Dla wielu firm jest to duże przedsięwzięcie i ogromne wyzwanie finansowe. Są jednak sposoby, które pozwalają jednocześnie zredukować koszty i w pełni wykorzystać przestrzeń magazynową.

 

Mowa tu o wózkach wysokiego składowania, które można nabyć, wybierając ofertę sklepu LogiMax. Jest on oficjalnym dealerem profesjonalnego wyposażenia magazynowego. Produkty pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową, dzięki temu, że ich specyfika pozwala na załadunek, rozładunek oraz transport towarów na ograniczonym terenie. Warto pamiętać, że wybierając wózki reach truck należy je także wyposażyć w dodatkowe komponenty, takie jak wózki satelitarne, nazywane również często wspomagającymi.

Wózki Bendi dla firm z miasta Zabrze – jakie produkty znajdują się w ofercie LogiMax?

W ofercie sklepu LogiMax znajdują się wózki VNA , które mogą zostać wykorzystane w ograniczonej przestrzeni magazynowej. To możliwe ze względu na przemyślaną konstrukcję maszyn, umożliwiającą załadunek, rozładunek i transport towarów w korytarzach o szerokości 1800 milimetrów.

 

Wózki widłowe reach truck Bendi, mają udźwig do 1350 kilogramów. Dodatkowo obsługa maszyn nie wymaga kierowcy, a widły mogą podnieść towar na wysokość do 4,2 metrów. Oprócz tego to, co charakteryzuje wózki wysokiego składowania, to zintegrowany przesuw boczny i pochył masztu, który jest również skrętny o 220°. Całość uzupełnia fakt, że wózki VNA są napędzane silnikiem AC.

 

Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty, można łatwo stwierdzić, że wózki wysokiego składowania Bendi, które znajdują się w ofercie sklepu LogiMax, będą znakomicie się nadawać do pracy w magazynach o wąskich korytarzach.

Jak wózki Bendi mogą usprawnić funkcjonowanie firm z miasta Zabrze?

Wybierając wózki wysokiego składowania od Bendi, firmy działające w mieście Zabrze mogą znacznie usprawnić niemal każdy element funkcjonowania przedsiębiorstwa w przestrzeni magazynowej. Największe zalety to:

  • duża mobilność – wózki VNA sprawdzają się w wąskich korytarzach do 1800 milimetrów;
  • duże i elastyczne koła – nie trzeba specjalnie pod nie dostosowywać infrastruktury, czyli wylewać supergładkich ścieżek;
  • duży zakres działania – widły mogą podnieść towar na wysokość nawet do 4,2 metrów.
Kontakt