Dlaczego Bendi?

Wózek widłowy Bendi został zaprojektowany i wykonany z intencją stworzenia wózka wymagającego mniej miejsca w magazynie niż rozwiązania znane do roku 1964.

Od samego początku twórcom przyświecała idea by urządzenia magazynowe były zarówno efektywne jak również stały się wyznacznikiem w branży. Od lat sześćdziesiątych XX wieku założyciel Freddy Brown zapoczątkował pionierski projekt w branży wózków, aż do opracowania masztu przegubowego.

Producent koncentruje się na dostarczaniu niedrogich wózków do wąskich korytarzy. Freddy Brown jako pierwszy na świecie opracowała wózki wąsko-korytarzowe VNA z podnoszonym operatorem służące zarówno do kompletacji i operacji z paletami.

Wózki Bendi pozwalają na zwiększenie powierzchni magazynowej względem korytarzy roboczych o 50% w odniesieniu do tradycyjnych wózków z przeciwwagą oraz o 30% w stosunku do wózków widłowych Reach Truck i innych VNA.

Bendi zysk miejsca

Bendi układ magazynu

O nas

Logimax Polska jest partnerem Landoll Corporation w Polsce, producenta wózków Bendi . Oferujemy sprzedaż i serwis wózków widłowych Bendi.

Bendi to skuteczny partner

Twórcy wózków Bendi produkują wózki magazynowe od ponad 45 lat. Firma Landoll Corporation  jest obecna na rynku ponad 50 lat i szybko się rozwija.

Skontaktuj się z nami

Chcesz zwiększyć efektywność magazynu? Potrzebujesz więcej miejsca w magazynie? Bendi jest dla Ciebie