WÓZKI BENDI / SOSNOWIEC

Funkcjonalne wózki widłowe są elementem wyposażenia, które wpływa na ergonomię w przestrzeni magazynowej. Dzięki nim można znacznie zredukować czas transportu towarów – ich załadunku oraz rozładunku, a także odciążyć pracowników, nie zmuszając ich do pracy fizycznej. Jednak nie w każdym przypadku można używać wózków widłowych. Przedsiębiorcy, którzy dysponują przestrzenią magazynową o małym metrażu, często mierzą się z tym problemem. Rozwiązaniem są wózki wysokiego składowania od Bendi.

Wózki Bendi dla przedsiębiorstw z miasta Sosnowiec

Wózki Bendi są produktami o wysokiej jakości wykonania. Dzięki temu mogą być używane przez długi czas, a ich funkcje na pewno przydadzą się w codziennym zastosowaniu. Jak wspomniano wcześniej wózki widłowe reach truck, mogą być rozwiązaniem problemów przedsiębiorstw, które pracują na ograniczonej powierzchni magazynowej. Co sprawia, że to możliwe?

 

Produkty Bendi, czyli wózki VNA zostały stworzone specjalnie z myślą o niedużej powierzchni. Są dużą pomocą w rozładunku, załadunku, a także transporcie towarów na ograniczonej przestrzeni, szczególnie w wąskich korytarzach, których szerokość oscyluje wokół 1800 milimetrów. Dzięki temu, wybierając wózki Bendi, przedsiębiorstwa z miasta Sosnowiec, mogą znacznie usprawnić wszystkie aspekty swojej działalności.

Wózki Bendi z oferty LogiMax – charakterystyka produktów

Ze względu na specyficzne zastosowanie wózków widłowych reach truck od Bendi ich konstrukcja jest niestandardowa. Warto jednak zacząć od podstawowych parametrów, które charakteryzują wszystkie wózki widłowe. Wózki Bendi z oferty LogiMax mają udźwig do 1350 kilogramów, a widły podnoszą się na wysokość do 4,2 metrów. Ponadto w urządzeniach jest zintegrowany przesuw boczny oraz pochył i skręt masztu o 220°.

 

Dzięki temu wózki wysokiego składowania znakomicie się sprawdzą praktycznie w każdym magazynie. To jednak nie wszystko, co mają do zaoferowania urządzenia od Bendi. Wózki VNA są także bezobsługowe – nie potrzebują kierowcy. Nie emitują także spalin, ponieważ wyposażono je w silniki AC.

 

Jest jeszcze jeden element, o którym warto wspomnieć w przypadku wózków reach truck – duże i superelastyczne koła. Dzięki nim każda firma może ominąć kosztowne ulepszanie infrastruktury wewnątrz magazynu – wylewania super gładkiej posadzki, czy montaż systemów prowadzenia i szerokich korytarzy transferowych. Wózki widłowe reach truck od Bendi, mogą być używane zarówno wewnątrz powierzchni magazynowej, jak i na zewnątrz.

Dlaczego warto zdecydować się na wózki Bendi – propozycja dla firm z miasta Sosnowiec

Korzystanie z wózków Bendi wiąże się z wieloma pozytywami. Pierwszym z nich jest fakt, że mając te urządzenia w swoim wyposażeniu, przedsiębiorcy mogą zoptymalizować powierzchnię magazynową, rezygnując z szerokich korytarzy transferowych na rzecz bardziej pojemnych regałów. Oprócz tego można znacznie zredukować koszty, na przykład wykluczając potrzebę dodatkowego wyposażenia do rozładunku i załadunku na zewnątrz i wewnątrz magazynu. Te wszystkie kwestie wpływają na to, że wózki Bendi są dobrą propozycją dla firm z miasta Sosnowiec. Można je nabyć w sklepie LogiMax.

Kontakt