WÓZKI BENDI / KATOWICE

Wózki widłowe to urządzenia, których działanie pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń magazynową. Dzięki nim można rozładowywać, załadowywać, a także przewozić towary o dużych gabarytach i wadze bez wysiłku fizycznego. Jedne z najlepszych produktów, dostępnych na rynku, to wózki Bendi. Katowice są jednym z miast, w których przedsiębiorcy mogą skorzystać z tych maszyn. Dealerem marki Bendi na Polskę jest sklep LogiMax.

Wózki Bendi dla przedsiębiorstw z miasta Katowice – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Starając się jak najlepiej zagospodarować przestrzeń magazynową, nie można skupiać się wyłącznie na rozkładzie regałów paletowych, czy systemie ścieżek, po których będą przemieszczać się pracownicy. Ważnym elementem jest także korzystanie z technologii, które pozwolą usprawnić każdy proces w powierzchni magazynowej. Do produktów o takiej charakterystyce należą wózki Bendi. Może je nabyć każda firma, której obszar działania to Katowice.

Decydując się na ofertę sklepu LogiMax, można wybrać wózki widłowe, które nie tylko sprawdzą się w rozładunku, załadunku i transporcie towarów, ale także będą mogły być używane na ograniczonej przestrzeni. Do maszyn z tej kategorii zaliczają się, na przykład wózki wysokiego składowania, które sprawdzą się w wąskich korytarzach, nawet do 1800 milimetrów.

Jak działają wózki Bendi, które można kupić dla firmy z miasta Katowice?

Jednym z najczęściej wybieranych urządzeń do podniesienia jakości pracy w przestrzeni magazynowej, są wózki widłowe reach truck. Wózki Bendi dla firm z miasta Katowice są przeznaczone specjalnie dla wąskich korytarzy. Ze względu na ograniczony teren działania, są zazwyczaj zasilane akumulatorem elektrycznym.

 

Małe przestrzenie cechują się tym, że wykorzystuje się nie szerokość terenu, a wysokość ścian w magazynie. Dlatego tak ważny jest dobór urządzenia o odpowiedniej charakterystyce.  Wózki reach truck mają wysuwane widły, które są w stanie sięgnąć ładunku położonego na naprawdę dużej wysokości. Warto pamiętać, że wózki VNA powinny być także uzupełnione o dodatkowe, niezbędne komponenty, takie jak wózki czołowe, nazywane również satelitarnymi. Za sprawą tych elementów będzie możliwy załadunek, rozładunek oraz transport towarów.

Dlaczego warto zdecydować się na wózki Bendi od LogiMax?

Wózki Bendi, które mogą nabyć przedsiębiorcy z miasta Katowice oraz okolic, będą na pewno cennym uzupełnieniem wyposażenia firmy. Dzięki nim można powiększyć ilość regałów w magazynie, nawet o 50%, obsługiwać załadunek, rozładunek i transportować towary zarówno wewnątrz hali, jak i na zewnątrz, a także ograniczyć dodatkowe koszty, na przykład związane z prowadzeniem szynowym lub indukcyjnym.

 

Jedną z największych zalet, jakimi charakteryzują się wózki Bendi dla firm z miasta Katowice, jest również to, że nie wymagają od przedsiębiorców ponoszenia dodatkowych kosztów na infrastrukturę. Do ich prawidłowego funkcjonowania nie trzeba idealnie gładkich powierzchni, co jest niezbędne w przypadku innego typu wózków widłowych.

 

Kontakt