WÓZKI BENDI / ŚLĄSK

Wózki Bendi są oferowane przedsiębiorstwom, których obszar działania to Śląsk. Urządzenia znajdują szerokie zastosowanie – mogą być używane w niemal każdej branży. Ich funkcję są jednak głównie wykorzystywane na powierzchniach magazynowych. Produkty są wyposażone w rozwidloną platformę, która znajduje się z przodu. Dzięki niej można podnosić i opuszczać towary o różnych gabarytach, a także wadze, co pozwala znacznie usprawnić wiele procesów w firmie. Wózki Bendi są dostępne w ofercie LogiMax, który jest dealerem znanego producenta.

Gdzie można wykorzystać wózki Bendi – propozycja dla firm, których obszar działania to Śląsk

Wózki Bendi mogą być stosowane w niemal każdym przedsiębiorstwie, bez podziału na branżę, w jakiej jest prowadzony biznes. Najczęściej ich funkcje są wykorzystywane w przestrzeniach magazynowych. Dzięki nim można znacznie usprawnić procesy takie, jak załadunek, czy rozładunek towarów przewożonych za sprawą samochodów ciężarowych. Pozwalają także łatwo przewozić ciężkie lub szerokie palety na terenie magazynu.

Wózki Bendi, polecane dla firm, których obszar działania to Śląsk, mogą się również sprawdzić w przedsiębiorstwach zajmujących się recyklingiem odpadów. W tym przypadku maszyny mogą służyć, na przykład do rozładunku zawartości kontenerów, czy naczep do zatok sortowniczych, gdzie przebiega utylizacja odpadów.

 

Wózki Bendi mogą się sprawdzić również przy pracy przedsiębiorstw działających w obszarze e-commerce. Maszyny mogą nachylać widły z przedniej platformy pod ostrzejszym kątem, co znacznie redukuje ryzyko zsunięcia się towaru. Oprócz tego maszyny są dużą pomocą w załadunku oraz rozładunku towarów z prostych ciężarówek, przyczep ciągnikowych, wind towarowych, czy wagonów kolejowych. Tak duża ilość sposobów zastosowania sprawia, że warto rozważyć nabycie wózków Bendi dla firmy ze Śląska.

Wózki Bendi dla firm, których obszar działania to Śląsk – co znajduje się w ofercie?

LogiMax to dealer wózków Bendi. W ofercie można znaleźć takie produkty, jak wózki wysokiego składowania. Urządzenie idealnie nadaje się do pracy w pomieszczeniach zamkniętych oraz korytarza. Jedną z największych zalet wózków wysokiego składowania jest duża mobilność, doskonale się sprawdzą nawet na ograniczonej powierzchni w ciasnym układzie półek. Całość dopełnia fakt, że są funkcjonalne, a także proste i bezpieczne w użytkowaniu.

 

Do popularnych produktów należą również wózki reach truck i wózki VNA. Urządzenia są często wykorzystywane w magazynach, gdzie szerokość korytarza często oscyluje wokół 1800 milimetrów. Tak ograniczona przestrzeń wymaga pewnych rozwiązań, tylko mobilne i niewielkie maszyny mogą zapewnić pełną funkcjonalność. Warto zauważyć, że wózki widłowe reach truck w pełni działają wyłącznie wraz z dodatkowym wózkiem czołowym, nazywanym także wózkiem satelitarnym. Zestaw pozwala sprawnie rozładowywać i załadowywać towary, a także wykonywać pracę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz magazynu. Wybierając wózki Bendi można w pełni wykorzystać potencjał powierzchni magazynowej w przedsiębiorstwie.

Kontakt